Požadovaný text nenalezen. Grily, krby - Vybavujeme -

Doporučujeme

Zahradní technika a nářadí LEVNĚ. Fukar na listí a vysavač vám usnadní práci v zahradě, či na dvorku.

 

Grily, krby

Gril, krb nebo žulová deska?

Cítíte tu vůni grilované kotletky a praskajících rozžhavených briket? Léto je za rohem, a pokud nám bude počasí přát, budeme si moci užívat posezení s přáteli u venkovního krbu. Jak si ale vybrat z nepřeberné nabídky výrobců? Je nutné mít krb opravdu speciální, abychom si pochutnali? Dá se na levnějším grilu vytvořit stejně chutná hostina, jako na velmi drahém?

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Jak vybrat správný gril

Svého zájemce najdou grily plynové, elektrické, na dřevo nebo dřevěné uhlí. Z hlediska mobility pak můžeme grily  dělit na statické betonové grily, grily zahradní přenosné a grily cestovní či kufříkové.

Detail DISKUTOVAT (1 příspěvků)

Jaký vybrat gril?

Nevadí Vám roztápění grilu , a práce s udržením dobré teploty pro grilování ? Jste pyšní na to, že v grilu umíte správně topit ? Pokud jsou tyto otázky kladně zodpovězeny ,volte grily na dřevěné uhlí.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Grily na dřevěné uhlí

 Grily na dřevěné uhlí - pro svou tradici a atmosféru preferuje mnoho lidí grilování na dřevěném uhlí. Grily na dřevěné uhlí můžou být různých tvarů a velikostí, vyrábějí se z různých materiálů, což se odráží na ceně. Palivový rošt (rošt na brikety) je umístěn vodorovně pod grilovacím roštem.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Způsoby grilování

U přímého způsobu se griluje přímo nad zdrojem tepla a pokrm je přímo vystaven žáru. V polovině doby přípravy je nutno pokrm obrátit, aby se opekl i z druhé strany. Přímý způsob je vhodný pro steaky, hamburgery, kotlety a další pokrmy, které se grilují maximálně 30 minut. U nepřímého způsobu (podobnému pečení v troubě) se pokrm nachází mezi zdroji tepla.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Zapálení grilu na dřevěné uhlí

Sejměte víko grilu a otevřete všechny ventilační klapky na vašem grilu. Pod brikety připravte zmuchlané noviny nebo lépe pevný lihový podpalovač na dřevěné uhlí.

Detail DISKUTOVAT (1 příspěvků)

Plynové grily

10.7.2012Plynové grily

 Grilování na plynovém grilu Vám bez zdlouhavých příprav umožní pohodlné a především zdravé grilování pokrmů. Odpadá proces podpalování dřevěného uhlí či briket. Manipulace s plynovými grily je maximálně jednoduchá, elektronické  piezo zapalování uvede v činnost zpravidla nerezové hořáky, které rovnoměrně ohřívají celou grilovací plochu. Výbava grilů se liší podle jejich ceny. Pokud máte plynovou náplň, neřešte přípravu a grilujte.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Elektrické grily

 Elektrické grily si rok od roku získávají mezi uživateli větší popularitu. Elektrické grily se těší velkému zájmu zejména pro snadnou obsluhu, malé rozměry, nízkou hmotnost a praktickou mobilitu. Zdravé grilování na elektrických grilech umožňuje topné těleso nebo halogenová trubice, pod kterými je umístěna odkapávací nádoba na omastek.

Detail DISKUTOVAT (1 příspěvků)

Stavíme zahradní krb s udírnou

Hotové nepřenosné zahradní krby nabízejí prodejci za různé ceny začínající zhruba na pěti tisících korunách. Buď jako snadnou stavební skládačku, nebo zcela hotové. Krb s udírnou a přípravnou plochou, která velikostí odpovídá pracovní desce kuchyńské linky, nebo takový, aby ladil s dalšími zahradními stavbami, vyžaduje spíše stavbu na míru. Kdo si troufne postavit krb svépomocí, ušetří.

Detail DISKUTOVAT (2 příspěvků)

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x