Doporučujeme

Zahradní technika a nářadí LEVNĚ. Fukar na listí a vysavač vám usnadní práci v zahradě, či na dvorku.

 

Zahradní doplňky

Solární lampy před dům a do zahrady

Díky technologickému pokroku není solární osvětlení zahrady nic výjimečného, neboť pro nejlevnější lampy stačí mít v peněžence pouze tři či čtyři stovky. Výrobci obvykle uvádějí, že tyto lampy svítí na jedno nabití až 8 hodin, některé dokonce až dvanáct hodin, což by zejména v zimě bylo ideální. Jenže to má háček: Aby se akumulátor plně nabil, potřebuje u takhle malých solárních panelů přinejmenším šest, ale optimálně až dvanáct hodin nepřerušovaného přímého slunečního svitu.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Výběr zahradního osvětlení

Světla by měla být konstruována tak, aby se do nich nedostal hmyz a aby se v případě potřeby dala snadno čistit. Zahradní světla a reflektory rozmisťujeme vždy tak, aby pozorovatel nikdy nemusel hledět přímo do zdroje světla, které by jej oslňovalo.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Výběr zahradních květináčů

Velký dřevěný květináč nebo keramický květináč pojme více zeminy a tak je vhodný pro vzrostlé rostliny, případně pro pěstování více druhových rostlin. Tyto velké zahradní květináče umístíme na místo, kde budou po celou dobu, protože jak je jednou osadíte, těžko je budete přemísťovat. Na dno nasypte polystyrénovou drť nebo nalámané kousky polystyrenu a až poté hlínu, tím se trochu sníží váha zahradní dřevěné květináče.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Napajedla pro ptáky

Ptačí budky i krmítka jsou velmi užitečným doplňkem našich zahrad. Méně jsou používaná napajedla, která však ptáci v horkém létě velmi ocení – k pití i koupeli. Navíc, pozorovat ptáčka, jak se s požitkem v napajedle koupe, je krásný zážitek. Poslouží mělké nádoby, prohlubně v kameni, kde se ptáci nemohou utopit a kde nejsou „naservírovaní“ lovící kočce. krásné jsou i malé fontánky, které potěší ptáky zrovna tak, jako lidi.

Detail DISKUTOVAT (1 příspěvků)

Zahradní sochy

V sortimentu zahradních dekorací naleznete zahradní sochy a zahradní sošky na zahradu. Dodávané zahradní sochy jsou vyrobené z umělého pískovce a umělého kamene, který zaručuje velmi precizní zpracování a příjemný přírodní vzhled. Zahradní sochy jsou vyrobeny i ze žuly. Tyto kamenné zahradní sochy jsou v různých velikostech a vybere si určitě každý.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Dlaždice na terasu

Dlaždice na terasu se dnes dodávají v několika materiálech. Prvním typem je dřevěná dlaždice. Materiál této dřevěné dlaždice je nejčastěji exotické dřevo. Další skupinou dřevěných dlaždic jsou terasové dlaždice s materiálem WPC (směs dřevěných pilin a plastu). Terasové dlaždice WPC vynikají svojí trvanlivostí a nahrává jím dost znatelně i to, že jsou bezúdržbové.

Detail DISKUTOVAT (1 příspěvků)

Druhy zahradních svítidel

Přenosná světla lze zavěsit nebo jsou na stojáncích či nožičkách, které lze zapíchnout do země. Můžeme je podle potřeby umístit kdekoliv, přenášet je a tím měnit atmosféru prostoru.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Vánoční zahradní dekorace

Mezi nejoblíbenější vánoční světelné dekorace patří světelné řetězy, ať už jako vánoční osvětlení na stromy nebo k osvětlení terasy či vchodu do domu, nebo vánoční světelné krápníky, které nádherně olemují střechu domu, ozdobí fasádu či římsy.

Detail DISKUTOVAT (1 příspěvků)

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x