Doporučujeme

Zahradní technika a nářadí LEVNĚ. Fukar na listí a vysavač vám usnadní práci v zahradě, či na dvorku.

 
Grily, krby

Elektrické grily

Elektrické grily

 Elektrické grily si rok od roku získávají mezi uživateli větší popularitu. Elektrické grily se těší velkému zájmu zejména pro snadnou obsluhu, malé rozměry, nízkou hmotnost a praktickou mobilitu. Zdravé grilování na elektrických grilech umožňuje topné těleso nebo halogenová trubice, pod kterými je umístěna odkapávací nádoba na omastek.

Na základě poznatku, kdy není zdroj ohřevu pro kvalitu grilovaných pokrmů důležitý, nýbrž dosažení správné teploty, se elektrické grily stávají plnohodnotými grily vedle grilů plynových a grilů na dřevěné uhlí. Kvalitou a chutí se pokrmy připravované na elektrických grilech těmto zcela vyrovnají. 

Zdroj: bestgrill.cz

 

Příspěvek do diskuze
:
:
:
Všechny položky jou povinné

Hana  (26.4.2017 7:33)

Dobrý den, my také delší dobu váhali, jaký gril koupit a hlavně odkud. Nakonec jsme se rozhodli pro elektrický gril od http://www.grilykrby.cz/products/gril-weber-q-2400-stand-dark-grey/ a jsme spokojeni. Vše jak má být.


Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x