Doporučujeme

Zahradní technika a nářadí LEVNĚ. Fukar na listí a vysavač vám usnadní práci v zahradě, či na dvorku.

 
Zahradní doplňky

Výběr zahradních květináčů

Výběr zahradních květináčů

Velký dřevěný květináč nebo keramický květináč pojme více zeminy a tak je vhodný pro vzrostlé rostliny, případně pro pěstování více druhových rostlin. Tyto velké zahradní květináče umístíme na místo, kde budou po celou dobu, protože jak je jednou osadíte, těžko je budete přemísťovat. Na dno nasypte polystyrénovou drť nebo nalámané kousky polystyrenu a až poté hlínu, tím se trochu sníží váha zahradní dřevěné květináče.

Mělké květináče jsou vhodnější pro nízké bylinky, popřípadě jarních cibulovin, bonsaje, apod. Malé květináče využijí zejména milovníci kaktusů, ale i ostatní pěstitelé na pěstování menších rostlin. Ozdobné nebo dřevěné květináče nebo keramické květináče najdou své uplatnění nejen v zahradách, ale i v domácnostech, kde ozdobíme okna, stolky a podobně. Zahradní květináče a obaly na ně mohou být plastové, dřevěné, keramické, nerezové, skleněné, proutěné, betonové, samozavlažovací, různě zdobené,…

Zdroj: zahradnidekorace.com

 

Příspěvek do diskuze
:
:
:
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x